RSS Feed

CRM Danışmanı

crm yönetimi danışman

CRM (consumer relation management) demek bir firmanın temel altyapısıdır. İster 1 kişilik, ister kobi, isterse de büyük bir firma olun CRM mutlaka kullanmalısınız.

Sektörde her firmanın yapısına ve boyutuna göre CRM programları bulunmaktadır. Doğrusu firmanıza uygun CRM programı bulmak ve taleplere göre CRM sistemini geliştirmektir.

Bir sözüm vardır ki bunu her daim görüyorum; “zaman gelecek mahalle bakkalının bile CRM sistemi olacak”… Bu sözü yıllar önce söylemiştim :) O zamanlar CRM programları pahalı ve yaygın değildi. Şimdi ise her firmanın bütçesine göre CRM programı bulunabilmekte ve CRM erişimi Cloud ile yapılmaktadır. Kısaca CRM programı kullananlar sistemlere her yerden ulaşabilirler.

CRM programı entegresi olmazsa olmaz programdır. . Tüm müşteri portföyünüzü yönetebileceğiniz, datanız hakkında istatistik çıkarabileceğiniz ve hedef kitlenizi pozitif yönetebilmeniz için CRM Danışmanı size yön verecektir.

CRM Güvenilirdir: Müşteri bilgileriyle güvenilir bir şekilde çalışma imkanı sağlanır. Bireysel erişim yetkileriyle herkes sadece görebileceklerini görür.
CRM Uzmanlaştırır: Merkezi bir bilgi veritabanı, bir düğmeye basıldığında gerekli bilgileri verir. Ve bilgileri her zamankinden daha fazla değerli kılar.
Mobil: Danışmanlar bilgilere her yerden erişebilir. Hızlı ve güvenilir bilgi almak için.

Amacım; mevcut datanızın değerlendirilmesi ve online pazarlama ile yeni müşteriler kazandırılmasıdır. CRM Danışmanı konusunda desteğe ihtiyacınız olursa bana ulaşabilirsiniz.

CRM konusunda hocamız Uğur Özmen’in “CRM’i anlamayan CRM şirketleri” yazısını okumalarını öneririm. Tıklayınız.

 

 

0 comments »

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.